Telefon: (+420) 702 070 901 E-mail: centrum@duhova.eu

Logo OPZ barevné (1)

 

Vítáme Vás!

 
Jsme dětská skupina DUHOVÁ KOPRETINA s prvky montessori výchovy, výukou anglického jazyka a nabízíme Vašim dětem láskyplnou péči v kouzelném prostředí přírody. ?
   
 
 Dokumenty ke stažení:
 

Kdo se o děti stará:

pani1

Veronika Dlasková

Vystudovala střední odbornou školu gastronomie a služeb s maturitou se zaměřením na sociální služby a pedagogiku. Má osvědčení na profesní kvalifikaci - chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Má dvě malé dcerky, 6 a 3 roky. Po škole chodila na praxi do dětského domova. Její oblíbenou činností je sport, tanec, jízda na koni, výlety do přírody, knížky, a k těmto milým činnostem ráda vede i své děti. Každý rok vystupuje na mezinárodním dni pro neslyšící. Zúčastnila se T-Mobile Olympijského běhu a zároveň přispěla na Českou olympijskou nadaci a podpořila tak děti a mládež ve věku 6 - 18 let, kterým by jinak nedostatek peněz nedovolil sportovat. Také absolvovala několikrát i s jejími dětmi běžeckou akci "Barvám neutečeš" a podpořila tak nadaci O2 na Linku bezpečí.
pani1

Drahoslava Konvalinková

Vychovala 3 děti vlastní a pak desítky těch, jež potkala za léta praxe jako vychovatelka v Dětském Domově, učitelka v soukromých i státních mateřských školkách, instruktorka cvičení s dětmi, vedoucí táborů... Vystudovala Střední Zdravotnickou Školu, kterou doplnila jednotlivou maturitní zkouškou z přeškolní pedagogiky a psychologie. Dps pro vychovatele a Montessori předškolní pedagogika. Své odborné vzdělání doplnila kurzy: Montessori cestou, Dětská Jóga, FACE, keramickým a kreativním.


Jak to u nás vypadá: